Background Pattern

Spreek met JADS op KIVI EngD Bedrijf Meet & Match

This event has ended
Check actual events
Datum 9 Sep 2026
Tijd 15:00 to 18:00
Locatie Holiday Inn Eindhoven by IHG, Veldmaarschalk Montgomerylaan 1, 5612 BA Eindhoven

Spreek met JADS op KIVI EngD Bedrijf Meet & Match

Samenwerkingsgerichte innovatie: werk samen met de EngD-opleidingen van de TU/e

Ontdek hoe jouw organisatie haar technologische roadmap kan versnellen via een speciaal, fulltime Engineering Doctorate (EngD)-project. Dit evenement brengt marktleiders, overheidsinstellingen en innovatieve organisaties samen met academische topdeskundigheid en geavanceerde universitaire middelen om complexe technische en maatschappelijke uitdagingen aan te pakken.

Lees verder en registreer

Overzicht en doel van het evenement
Het belangrijkste doel van dit evenement is om organisaties uit alle sectoren kennis te laten maken met onze Engineering Doctorate (EngD)-programma’s en mogelijkheden te verkennen voor gezamenlijke onderzoeks- en ontwikkelingsprojecten (R&D).

Een EngD-project is een betaalde, voltijdse opdracht van één jaar waarin een hooggekwalificeerde ingenieurskandidaat een oplossing op maat ontwikkelt, specifiek voor jouw organisatie. Deze projecten bereiken doorgaans een Technology Readiness Level (TRL) tussen TRL 4 en TRL 5 en fungeren als essentiële bouwstenen voor toekomstige onderdelen van jouw strategische roadmap.

Veelvoorkomende projectomvang:

  • Het ontwerpen en valideren van nieuwe systeemarchitecturen.
  • Het integreren van opkomende technologieën in bestaande bedrijfsvoering.
  • Het ontwikkelen en optimaliseren van nieuwe processen.

Doelgroep

Voor wie is dit evenement bedoeld?
We verwelkomen vertegenwoordigers van start-ups, het MKB, grote ondernemingen, overheidsinstanties en non-profitorganisaties uit diverse sectoren — waaronder hightech, defensie, waterbeheer, onderwijs, ngo’s en meer.

Dit evenement is bedoeld voor jouw organisatie als:

  • het duidelijke R&D- of technische behoeften heeft, maar niet over de interne capaciteit of fulltime-equivalente (FTE) medewerkers beschikt om deze uit te voeren.
  • hetde hulp nodig hebt van academische experts op een specifiek gebied om complexe problemen op te lossen.
  • het gebruik wilt maken van universitaire middelen, zoals geavanceerde laboratoria en uitgebreide wetenschappelijke literatuur.

Verwachtingen en voordelen voor partners
Deelnemers worden aangemoedigd om specifieke technische, data- of operationele uitdagingen mee te nemen die academische of geavanceerde R&D-expertise vereisen. Door samen te werken met het EngD-programma van de TU/e verzekert jouw organisatie zich van een toegewijde ingenieur, ondersteund door een uitgebreid ondersteuningsnetwerk:

  • Academische begeleiding: Doorlopende begeleiding door een universitaire onderzoeksbegeleider die een expert is op het betreffende vakgebied.
  • Toegang tot middelen: Volledige toegang tot onderzoeksfaciliteiten, wetenschappelijke literatuur en een uitgebreid R&D-netwerk.
  • Financiële structuur: De basiskosten voor een project bedragen € 8.000 per maand. Afhankelijk van de omvang kunnen er extra kosten van toepassing zijn als er specifieke laboratoriumapparatuur of gespecialiseerde faciliteiten nodig zijn. Tijdens het evenement zullen financieringsdeskundigen aanwezig zijn om publieke financieringsregelingen, subsidies en mogelijkheden voor medefinanciering te bespreken ter ondersteuning van deze samenwerkingsverbanden.

Evenementprogramma & track-expertise
Tijdens hetevenement worden presentaties gegeven over succesvol toegekende EngD-projecten, waarbij praktische toepassingen en tastbare resultaten worden getoond. Je krijgt de gelegenheid om rechtstreeks in gesprek te gaan met track-vertegenwoordigers en experts uit:

  • Ontwerp van automobielsystemen
  • Ontwerp van mechatronische systemen
  • Softwaretechnologie
  • Datawetenschap
  • Consortiumvorming & mogelijkheden voor overheidsfinanciering

* NB: de voertaal van dit evenement is Engels

JADS is natuurlijk aanwezig bij de KIVI EngD Company Meet & Match 2026. Met JADS kun je een datagedreven businessdesign ontwikkelen. Staat jouw organisatie voor complexe technologische uitdagingen of ben je op zoek naar innovatieve ontwerpoplossingen? Ons EngD-programma brengt je in contact met talentvolle trainees die gespecialiseerd zijn in het ontwerpen en ontwikkelen van creatieve oplossingen, afgestemd op de behoeften van jouw organisatie.

Ontmoet ons op 9 september 2026. Of lees alvast meer over ons via: https://www.jads.nl/nl/bedrijven/engd-in-data-science/ 

Program

15.00 – 15.30 Welkom en registratie Aankomst, inchecken en koffie
15:30 – 15:40 Start Inleiding en uitgebreid overzicht van het Engineering Doctorate (EngD)-programma, inclusief de ‘Company EngD’-variant.
15:40 – 15:45 Het aanbod van KIVI Aanbod: Introductie tot KIVI en de (EngD) Community voor ontwikkeling
15:45 – 16:15 Presentaties van alumni Presentaties door geselecteerde cum laude-afgestudeerden uit verschillende EngD-opleidingen, evenals de winnaar van de KIVI-prijs.
16:15 – 16:45 Succesverhalen van partners Presentaties van succesverhalen van projectpartners die in het verleden diverse EngD-stagiaires hebben begeleid.
16:45 – 17:00 Financieringsmechanismen Onze experts zullen kort de verschillende financieringsregelingen toelichten en uitleggen hoe je jouw rol als projectpartner kunt invullen, aangevuld met uitleg over de levenscyclus van projecten.
17:00 – 18:00 Borrel & posters Met alumni en onderzoeksgroepen, naast gedrukte posters met informatie over financieringsmogelijkheden

Voorbeeldprojecten

  • Witwassen succesvol aanpakken met datawetenschap
  • Ontwerp van een op schaal gebouwde hardware-in-the-loop-opstelling voor simulatie, analyse en testen van voertuigaandrijvingen
  • Integratie en validatie van een lokalisatiesysteem op rijstrookniveau met behulp van multisensorfusie
  • Voorspelling van het energieverbruik voor batterij-elektrische bussen – Ontwerp, implementatie en validatie van een cloudgebaseerd
  • Simulatiekader voor het Self-Driving Lab voor elektrochemie: risico’s minimaliseren in onderzoek naar hernieuwbare energie
  • Op grote taalmodellen gebaseerde tool ter ondersteuning van het testontwikkelingsproces
  • Automatisering van klinische documentatie in de cardiologie met behulp van generatieve AI
Group 5
Group 6
Group 7
JADS